Agencja detektywistyczna – zespół profesjonalistów

11 października 2019

Usługi detektywistyczne zyskują w naszym kraju popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań sądowych, zdobyć bezcenne informacje na temat rodziny, jak również pracowników. Profesjonalne biuro detektywistyczne świadczy kompleksowe usługi i pozwala na sprawdzenie m.in. warunków i sposobu opieki nad małoletnim, wierności małżonka, zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego lub ustalenie źródeł zarobku. Firmy detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników posiadających specjalistyczną wiedzę z obszaru prawa czy nowych technologii, dzięki którym pozyskanie cennych informacji staje się bez wątpienia prostsze.

Kto przede wszystkim korzysta z pomocy agencji detektywistycznej?

Do firm detektywistycznych zwykle zgłaszają się osoby chcące wykazać niewierność męża lub żony i przedstawić je w sądzie w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Wielokrotnie zdarzają się również zlecenia dotyczące ustalenia pobytu małoletniego, który padł ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Szerokie spektrum usług świadczonych przez profesjonalne biura detektywistyczne powoduje, że z ich wsparcia korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także firmy chcące zweryfikować swoich pracowników. Jest to popularne szczególnie w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej pracownika do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa) lub umów o zakazie konkurencji.

Usługi detektywistyczne – dlaczego warto zaufać zawodowcom?

Firma detektywistyczna posiada specjalistyczne wyposażenie, które umożliwia w skuteczny i szybki sposób zdobyć potrzebne informacje. Są to m.in. profesjonalne lokalizatory GPS, aparaty czy kamery. Ich personel ma także doświadczenie w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport przygotowany przez detektywa to niezbity dowód, który można wykorzystać podczas toczącej się sprawy sądowej.