Architekt pomoże ci zrealizować marzenia

11 kwietnia 2019

Zajrzyj tutaj, aby skontaktować się z architektem Kraków

Budowa domu to niewątpliwie najistotniejsza rzecz dla wszystkich z nas. Warto więc starannie to zaplanować i skorzystać wtedy z usług fachowców. Największy wpływ na to, jakie skutki dadzą nasze wysiłki, ma niewątpliwie projekt budynku. Mamy szansę co prawda nabyć stworzony już dokument, lecz by zyskać gwarancję, iż budynek będzie taki jak chcieliśmy, należy skorzystać z usług architekta. Z uwagi na fakt, że wielu czytelników nie zdaje sobie sprawy, czym naprawdę się para, należy powiedzieć na ten temat parę zdań.

O co poprosi architekt?

To, czy projekt spełni nasze oczekiwania, jest zależne przede wszystkim od przebiegu spotkania z architektem. Przychodząc do architekta powinniśmy wiedzieć, czego spodziewamy się po wznoszonym domu oraz umieć opowiedzieć mu o tym. Powinniśmy również zapoznać się z głównymi przepisami dotyczącymi budownictwa – przez to bez problemu się dogadamy z architektem. Nie trzeba rzecz jasna się stresować, bo w przypadku problemów możemy poprosić go o poradę.

Jakie projekty opracuje architekt?

W pierwszej kolejności architekt stworzy projekt budowlany. To ten dokument zostanie wzięty pod rozwagę przez urzędników przed daniem nam pozwolenia na rozpoczęcie inwestycji. Muszą znaleźć się w nim rozwiązania, na których oprze się planowana inwestycja. Projekt wykonawczy wykorzystamy zaś do zatrudnienia ekipy budowlanej oraz będzie niezbędny podczas zatwierdzenia budowy. Treść tych dokumentów ustalają specjalne przepisy.

Kontakt z firmą:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]