Bed and breakfast w Gdyni – pokoje gościnne

18 października 2019

Gdynia to jedno z najszybciej rozwijających się miast Pomorza – z niedużej rybackiej wioski założonej w 1926 roku szybko przeobraziło się w wielką aglomerację, która przyciąga turystów i inwestorów. Chciałbyś spędzić wakacje w Trójmieście? Dowiedz się, co zwiedzić i gdzie wynająć pokoje w Gdyni.

Zabytki i bed and breakfast w Gdyni

Jednym z najpopularniejszych wśród turystów punktów w Gdyni jest Skwer Kościuszki. Zwiedzających przyciągają m.in. muzealne statki – niszczyciel „ORP Błyskawica” i żaglowiec „Dar Pomorza”, jak również Akwarium Gdyńskie, liczne restauracje, stragany i trasy spacerowe. W trakcie wczasów w Gdyni warto również pojechać na Kamienną Górę, z której można podziwiać wspaniałą panoramę miasta. Niezapomnianych wrażeń dla rodzin z maluchami dostarczy natomiast infobox – nowoczesna budowla z wieżą widokową oraz miejscem zabaw. Pragniesz przyjechać na parę dni do Gdyni? Przyjeżdżaj śmiało! Miasto to posiada bardzo dobrą bazę noclegową obejmującą sieci hotelowe, apartamenty i mieszkania do wynajęcia, prywatne pensjonaty, jak również pokoje gościnne. Czemu warto skorzystać z tej ostatniej opcji?

Pokoje w Gdyni – dlaczego warto?

Pokoje gościnne zapewniają turystom prywatność i wysoki komfort, a to wszystko w rozsądnej cenie. Dobrze wyposażone pomieszczenia z odtwarzaczem DVD, prywatną łazienką z kabiną prysznicową, telewizorem, jak również deską do prasowania, czajnikiem oraz żelazkiem na życzenie, pozwolą zrelaksować się po dniu pełnym wrażeń. Pokoje typu bed and breakfast są przystosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, jednocześnie zapewniając domowe i apetyczne posiłki w niewysokiej cenie.