Catering imprezowy – obsługa imprez w salach bankietowych i w plenerze

4 września 2021

Jeżeli chcesz zlecić catering na imprezę, skieruj się na lastrada.pl/catering-eventowy/.

Letnie miesiące obfitują w niezmiernie modne ostatnio wydarzenia plenerowe oraz pikniki firmowe, ale tak naprawdę przez cały rok w przeróżnych punktach w Polsce odbywają się bankiety, konferencje albo benefisy. Wszystkie te imprezy muszą mieć należytą oprawę, której integralną częścią są profesjonalnie przyrządzane i podane posiłki. Dobrym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu świadczącego kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Catering na imprezę – postaw na profesjonalizm

Zamówiłeś salę bankietową bądź wybrałeś już punkt, w którym wyprawisz piknik? To świetnie! Teraz powinieneś zatroszczyć się o to, by zaproszeni na imprezę goście mieli możliwość zjedzenia smacznych trunków, przekąsek oraz gorących potraw. Pamiętaj, że podczas ważnych gal nie można postawić stoliki z przekąskami gdzieś z boku i oczekiwać, iż goście obsłużą się samodzielnie. Cała oprawa wydarzenia jest istotna – odpowiedni układ stolików, dopasowane ozdoby, ale też prawidłowe rozłożenie zastawy i sztućców. Goście imprezy na pewno docenią także, jeśli posiłki będą podawać im profesjonalni kelnerzy, a dania będą ułożone na talerzu jak w modnych restauracjach.

Dlaczego opłaca się skorzystać z oferty cateringu imprezowego?

Plusem zamówienia oferty cateringu imprezowego jest niezaprzeczalnie to, iż zatrudniona do pomocy ekipa nie tylko przygotuje świetne dania, ale także drobiazgowo zadba o całą jego otoczkę. Przekąski i potrawy będą dowiezione we wskazane miejsce, zespół firmy cateringowej rozłoży i nakryje stoły, a potem profesjonalni kelnerzy będą obsługiwać uczestników w czasie bankietu. Na życzenie klienta, o ile pozwoli na to wyposażenie wynajętej przestrzeni, kucharze mogą zabawić obecnych pokazem live cooking, co dla uczestników może być jedyną sposobnością, aby obserwować na żywo jak pracują profesjonalni szefowie kuchni. Warto zatrudnić firmę cateringową, która funkcjonuje na rynku od wielu lat i która jest biegła w organizacji i obsłudze rozmaitego rodzaju imprez, zarówno tych kameralnych, jak i takich na setki gości. Podczas ustalania detali zlecenia zasugeruje ona, które przekąski, potrawy i napoje perfekcyjnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Kontakt z firmą:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]