Chcesz świętować pełnoletność z klasą? Wynajmij lokal na urodziny

29 kwietnia 2022

Korzystna oferta sali na 18 urodziny w Krakowie.

Nierzadko w przypadku imienin, różnych rocznic czy urodzin nie organizujemy imprez ze znajomymi oraz rodziną, traktując ten dzień jak każdy inny. Jednak zdarzają się takie ważne życiowe chwile, których stosowne obchodzenie jest praktycznie obowiązkowe, a pierwszym z nich jest bezspornie wejście w dorosłość, czyli tzw. “osiemnastka”.

Sala na osiemnaste urodziny – urządź wielką imprezę

Wraz z nadejściem 18 urodzin zachodzi dużo zmian w życiu nastolatka. Może on zgodnie z prawem głosować w wyborach, kupować i pić alkohol, może ubiegać się o posady urzędnicze czy zaczyna płacić podatki. Ale zbliżając się do 18 lat rzadko myśli się o tak odpowiedzialnych tematach – dla młodych najważniejsza jest sposobność wyprawienia hucznej imprezy ze znajomymi. Alternatywą jest poniekąd kolejna „domówka”, ale czy taka zabawa będzie się wiele odróżniać od tych wcześniejszych? Naturalnie, że nie będzie. Więc lepszym wyjściem jest zarezerwowanie sali na 18 urodziny. Na ogół paru znajomych postanawia urządzić razem przyjęcie z te okazji, co wymaga wynajęcia odpowiednio pojemnej sali, ale przy tym pozwala na obniżenie jednostkowych kosztów. Wybierając miejsce na imprezę urodzinową skoncentruj się na salach oferujących dużą salę taneczną (z trudem bowiem można wyobrazić sobie imprezę bez tańca), a także na lokalach, które współpracują z doświadczonym dostawcą cateringu, który zapewni wyśmienite menu imprezowe. Chciałbyś urządzić zabawę na powietrzu? Znajdź salę urodzinową z opcją wyjścia do ogrodu – w sezonie letnim można rozłożyć w nim duży namiot i urządzić grill.

Lokal na osiemnaste urodziny – jakie posiłki wybrać?

Nie ukrywajmy osiemnastka to impreza, na której młodzi dorośli piją napoje alkoholowe. Radzimy w związku z tym koniecznie zatroszczyć się o to, żeby osoby niepełnoletnie, a takich może nie brakować pośród obecnych gości, nie miały możliwości skorzystania z napojów z alkoholem.

Szałowy wystrój sali również jest nadzwyczaj ważny, by zaproszeni całkiem oddali się atmosferze imprezy. Zalecamy więc wybrać salę na urodziny, która zatroszczy się o udekorowanie ścian zgodnie z wskazówek solenizanta, jak również dobrze rozstawi stoły z przekąskami i napojami.

Jeżeli już wspominamy o posiłkach, na takiej zabawie perfekcyjnie sprawdzi się menu koktajlowe, bazujące na niedużych przekąskach “na raz”, które można skonsumować bez konieczności siadania przy stoliku. Doświadczona firma cateringowa dobierze przekąski zarówno do charakteru zabawy, jak i do budżetu i finansów klienta.

Kontakt z firmą:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]