Czy parking przy lotnisku to bezpieczne miejsce na pozostawienie samochodu?

5 marca 2020

Duża część osób udających się w podróż samolotem nie decyduje się przybyć na lotnisko własnym samochodem, ale przybywa taksówką lub prosi kogoś o przywiezienie. Uznaje się, iż to jest lepsze rozwiązanie, ponieważ w przeciwnym razie powstałby problem, gdzie pozostawić auto na czas nieobecności. Warto jednakże wziąć pod uwagę rozwiązanie, którym jest skorzystanie z usług strzeżonego parkingu znajdującego się w pobliżu lotniska. Doskonale zabezpieczony parking długoterminowy, który także przeznaczony jest dla krótszych postojów, znajduje się niedaleko lotniska Kraków – Balice. Oferta tego miejsca kierowana jest do wszystkich podróżujących, którzy korzystają z lotniska, pragnących pozostawić swoje auto w zaufanym miejscu na cały okres swojej nieobecności.

Parking przy lotnisku – dlaczego warto tam zaparkować?

Najistotniejszą zaletą takiego rozwiązania jest oczywiście komfort, ponieważ pozwala to przybyć na lotnisko swoim autem. Mimo że parking zlokalizowany jest nie w bezpośrednim sąsiedztwie portu lotniczego, nie jest to powód do obaw, gdyż obsługa parkingu zajmuje się transferem podróżnych z parkingu do portu i z portu na parking. Nie zabiera to dużo czasu, a same przejazdy organizowane są niezwłocznie. Ponadto można mieć pewność bezpieczeństwa pozostawionego samochodu, o co dbają nie tylko standardowe środki ochrony. Pozostawione na nim pojazdy zabezpiecza także polisa ubezpieczeniowa, a więc tak strzeżony samochód jest na pewno lepiej chroniony niż zostawiony w przydomowym garażu, gdzie zawsze może być narażony na kradzież w czasie nieobecności, zwłaszcza dłuższej, właściciela. Zaletą takiego rozwiązania są również ceny korzystniejsze niż można szacować, a więc jest to opłacalne zarówno w przypadku krótkoterminowego, jak i długoterminowego postoju samochodu.

Parking przy lotnisku – usługi dodatkowe

Osoby korzystające z parkingu znajdującego się w podkrakowskich Balicach mają do dyspozycji wiele udogodnień. Najważniejsze jest to, że mogą wyruszyć w podróż w ogóle nie obawiając się o bezpieczeństwo pozostawionego samochodu, ponieważ jest on zabezpieczony wszelkimi metodami. Parking jest otoczony przez ogrodzenie i szlaban. Bezpieczeństwo zapewnia sprawny monitoring oraz oświetlenie, a także doskonale wykwalifikowana ochrona, dozorująca całodobowo. W razie dłuższego wyjazdu, po powrocie klienci parkingu mogą użyć dostępnego rozrusznika oraz kompresora lub skorzystać z pomocy obsługi w uruchomieniu samochodu. Powrót jest także tym bardziej bezproblemowy, że po uporaniu się z odebraniem bagażu wystarczy zadzwonić na parking na numer znajdujący się na karcie parkingowej, by już po krótkim czasie móc wsiąść do podstawionego samochodu, który przewiezie na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w koszt postoju, która jest bardzo atrakcyjna, a dodatkowo klienci parkingu zlokalizowanego przy podkrakowskim lotnisku niejednokrotnie mogą liczyć na różnego rodzaju rabaty.