Doradca w przetargach. Na czym to polega?

27 marca 2024

Doradztwo w przetargach - więcej informacji o tej usłudze.

Kancelarie, jakie specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, oferują swoje usługi obu podmiotom postępowania przetargowego – podmiotom układającym przetargi oraz osobom składającym oferty. Usługa wielokrotnie ma kierunek kompleksowy i obejmuje praktycznie wszystkie aspekty przetargu publicznego.

Na czym polega doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają również podmiotom, jakie chcą zorganizować przetarg, innymi słowy zamawiającym, jak również wykonawcom, czyli przedsiębiorstwom chcącym wystartować w przetargu oraz złożyć ofertę.

Konsulting w przetargach mieści szereg aspektów. W przypadku wykonawców będzie to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z wymogami przetargu. Z kolei w wypadku zamawiających może to być całościowe przygotowanie i prowadzenie postępowania przetargowego, wsparcie w agregacji zamówień, opracowanie procedur i regulaminów czy audyt wewnętrzny dokumentacji postępowania przetargowego i propozycji, jakie na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Z jakiego powodu opłaca się zdecydować się na usługę doradztwa

Kancelarie, jakie zajmują się konsultingiem w przetargach publicznych, są bardzo dobrze przygotowane pod kątem ustawodawczym do zaplanowania, przygotowania i prowadzenia przetargu, a również do stworzenia propozycji przetargowej. Mają również kolosalne doświadczenie w tej materii, mogą służyć pomocą i poradą na dowolnym etapie działania przetargowego.

Kontakt z firmą:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]