wynajem apartamentów Zakopane

Jak znaleźć ciekawe oferty wynajmu apartamentów w Zakopanem?

13 września 2019

Zakopane to jedno z najczęściej odwiedzanych miastturystycznych w Polsce. Jakie atrakcje oferuje ono turystom? Jakimi kryteriami należy się kierować decydując się na wynajem apartamentów w Zakopanem?

Wynajem apartamentów w Zakopanem – baza noclegowa i najpopularniejsze atrakcje

Umiejscowione w bezpośrednim otoczeniu najwyższego pasma Karpat Zakopane przyciąga zarówno w sezonie zimowym, jak i letnim. Coś dla siebie odnajdą tu różne grupy przybyszów – Ci zainteresowani szusowaniem po stokach, pasjonaci wydarzeń sportowych, jak również wędrówek po górach. Na umiejscowionej w Zakopanem Wielkiej Krokwi, która jest największą polską skocznią narciarską, odbywają się zawody, w czasie których konkurują zawodnicy ze wszystkich stron świata. Turyści mogą też podziwiać widoki podczas jazdy koleją linowo-terenową „Gubałówka” lub przejść się jedną z pieszych tras turystycznych – m.in. na Czerwone Wierchy, na Giewont bądź przez Dolinę Małej Łąki. Na co warto zwrócić uwagę podejmując decyzję o wynajmie apartamentów w Zakopanem? Warto na początku sprawdzić, jakie usprawnienia oferuje wybrane miejsce noclegowe, jak również czy dysponuje placem zabaw dla najmłodszych. Bardzo ważna jest również lokalizacja – poszukiwane są zarówno apartamenty w centrum miasta czy w pobliżu szlaków turystycznych, jak i kwatery na uboczu.

Wyszukaj najlepsze apartamenty w Zakopanem – użyj katalogu

Zaplecze noclegowe w Zakopanem jest nadzwyczaj rozbudowane – w miejscowości działa wiele noclegów, które spełnią oczekiwania najbardziej kapryśnych przyjezdnych. Do wyboru są m.in. apartamenty (również typu studio), domy lub pokoje. Na przyjezdnych oczekują przeróżne udogodnienia, dzięki którym wypoczynek w Zakopanem staje się jeszcze bardziej komfortowy – niektóre domki posiadają palenisko, mają w ofercie dostęp do jacuzzi, a także gwarantują najemcom niezbędny sprzęt AGD (chłodziarkę, suszarkę do włosów, zmywarkę) i RTV (radio, telewizor). Nowocześnie zaaranżowane rezydencje i domki pozwalają odprężyć się po aktywnie spędzonych godzinach na szlaku turystycznym. Podejmując decyzję o wynajmie apartamentów trzeba też sprawdzić, czy wybrane miejsce posiada miejsca parkingowe, a także czy jest przyjazne dla zwierząt – np. jeżeli chcemy wziąć ze sobą psa. Duży wachlarz ofert udostępniają strony internetowe, które umożliwiają selekcjonowanie ogłoszeń według najrozmaitszych kryteriów. Dzięki nieskomplikowanej wyszukiwarce błyskawicznie można znaleźć apartament czy dom dostępny w danym okresie, który gwarantuje miejsce zabaw dla dzieci, miejsce parkingowe i posiada widok na Tatry.

Kontakt z firmą:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]