Jakie usługi świadczy architekt?

13 grudnia 2019

Biuro projektów Kraków. Rzetelna pomoc specjalistów

Biuro projektowe świadczy zróżnicowane spektrum usług – pomaga spełniać marzenia klientów prywatnych, którzy pragną osiedlić się w komfortowym i ustawnym domu jednorodzinnym, ale też kieruje swoją ofertę do instytucji publicznych czy przedsiębiorstw. Architekt może wykonać całościowy projekt budynku, a potem aktywnie nadzorować postęp prac, zaplanować odnowę budynku lub zaproponować aranżację już gotowych domów, a także zaprojektować bieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

W czym wesprze Cię rzetelne biuro architektoniczne?

Szukasz pomysłowych, nieszablonowych projektów budowlanych? Chcesz, aby Twój dom odróżniał się na tle innych budynków w mieście? Potrzebujesz konceptu, który sprawi, iż Twój dom będzie ergonomiczny, a w tym samym czasie po prostu wygodny? Zgłoś się do naszej pracowni architektonicznej! Wśród projektów oferujemy zarówno te inspirowane klasycznym designem, jak i plany uwzględniające najświeższe nurty w aranżacji przestrzeni.

Biuro projektowe – co zaprojektowaliśmy

W portfolio posiadamy zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i domów jednorodzinnych oraz aranżacji mieszkań. Wykonane realizacje obejmują między innymi biura, obiekty rekreacyjne, pensjonaty czy żłobki. Konfiguracja przestrzeni i styl projektu dostosowywany jest do osobistych potrzeb klienta, jak również specyfiki konkretnego budynku. Nasze biuro architektoniczne może także rozplanować przestronne i funkcjonalne szafy wnękowe, dzięki którym możliwe jest najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Kontakt z firmą:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]