Monitorowany parking w Balicach

11 marca 2021

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się co zrobić z samochodem? Chcesz wygodnie dojechać do portu lotniczego, a po przylocie do Balic odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z usług, które zapewnia monitorowany parking w Balicach! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i jakie udogodnienia zapewnia?

Parking w Balicach – co zrobić z samochodem?

Port lotniczy w Balicach jest położony na peryferiach Krakowa, co powoduje, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najlepszy jest oczywiście dojazd własnym samochodem – nie trzeba wówczas korzystać z drogich taksówek i dźwigać ciężkich bagaży. Gdzie można zostawić auto na czas wylotu? Jak zatroszczyć się o jego ochronę przed intruzami? Z pomocą przychodzi parking długoterminowy zlokalizowany niedaleko portu lotniczego – miejsca dzieli jedynie 1200 metrów, a dojazd bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest przez busy, które przemierzają trasę w ciągu 3 minut. Warto zauważyć, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking w Balicach – oświetlone miejsca postojowe

Parking przy lotnisku Kraków-Balice liczy 250 miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest oświetlone i strzeżone przez 24 godziny na dobę, co zapewnia maksymalny stopień ochrony. Dodatkowo pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Auto można zostawić na cały okres wyjazdu – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie działa WiFi, a także skorzystać z łazienki. Obawiasz się, że po 2-tygodniowych wojażach za granicą nie będziesz w stanie uruchomić auta? Parking strzeżony przy Balicach posiada specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Postój można opłacić wygodnie podczas rezerwacji online lub bezpośrednio po przyjeździe.