Nie stresuj się weselem – zamów usługę cateringu weselnego

18 grudnia 2021

Catering weselny - usługa dla Ciebie.

Spotkania okolicznościowe, które są zwykle istotnym zdarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo chrzty, komunie bądź śluby, od dawna przestały być organizowane w domu jedynie dla najbliższego kręgu krewnych i przyjaciół. Współcześnie są to wydarzenia, na których pojawia się nierzadko ponad stu gości. Ewidentne jest więc to, że jedna osoba nie będzie w stanie na własną rękę zaplanować jadłospisu, a potem przygotować i dostarczyć potrawy uczestnikom imprezy, zwłaszcza, gdy świętowanie planowane jest na wiele godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też wziął się wysoki popyt na catering weselny.

Catering weselny – wybierz doświadczonych kucharzy i kelnerów

Organizowanie zabawy weselnej to duży stres, wywołany dziesiątkami godzin poświęconych na rozsyłanie zaproszeń, dobór wystroju sali, układanie listy gości i wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również konieczność zagwarantowania wystarczającej ilości przekąsek i trunków podawanych w czasie przyjęcia, a co istotne – przygotowanie ciepłych dań, które zachwycą zaproszonych gości i zgromadzą ich wszystkich przy stole. Obiad na weselu powinien mieć odpowiednią oprawę. Goście przecież oczekują tego, aby stoły były pięknie przystrojone i prawidłowo nakryte, potrawy były smaczne i ładnie ułożone na talerzach, jak również żeby kelnerzy profesjonalnie serwowała biesiadnikom następne posiłki. Najwyższy poziom organizacji mogą zapewnić tylko firmy cateringowe, które zatrudniają zawodowych managerów, kelnerów oraz szefów kuchni, obytych w obsłudze eventów zarówno w domach weselnych, jak i tych urządzanych w plenerze.

Menu wesela skompilujesz z propozycji firmy cateringowej

Każdy typ imprezy okolicznościowej rządzi się swoimi regułami, zarówno w przedmiocie zabaw dla uczestników, jak i oczekiwanych posiłków. Firmy cateringowe na ogół mają ułożoną uprzednio listę sugerowanych dań głównych, trunków oraz przekąsek zgodnych z charakterem wesel. Bazową ofertę można przeczytać na stronie firmy albo dostać tę informację kontaktując się z jej przedstawicielem. Klient może zatem samemu ułożyć menu z sugerowanych dań. Powinno się jednakże zaznaczyć, że firmy cateringowe są także otwarte na nowe propozycje i częstokroć na życzenie kontrahenta są gotowe przyrządzić niecodzienne kompozycje potraw.

Kontakt z firmą:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]