O czym warto pamiętać podczas poszukiwań lokalu na imprezę?

20 maja 2023

Szukasz korzystnej oferty lokalu na imprezę w Krakowie? Dobrze trafiłeś! Wejdź na https://tinyurl.com/yj4xnvwl.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko zabawy integracyjne lub wspólne grille dla zatrudnionych i ich bliskich, których celem uformowanie głębszych więzi pomiędzy pracownikami i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują ekskluzywne eventy, m.in. po to, aby uczcić osiągnięte wyniki, jak również przeróżne kursy, gale dla partnerów biznesowych czy konferencje. Takie wydarzenia wymagają należytego planowania, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane potem działaniach marketingowych.

Gdzie zorganizować imprezę firmową?

Gdy nie mamy na terenie firmy odpowiednich wnętrz, w których uda się wyprawić galę, trzeba poszukać propozycji najmu sal, które zmieszczą wszystkich podejmowanych uczestników wydarzenia. Kluczowe jest, by miejsce, w którym organizujemy imprezę pasowało swoim stylem do klasy planowanej uroczystości. Ważne spotkania dla wspólników marki, podczas których celebrowany jest jej nadzwyczajny sukces, nie powinny odbyć się w zwykłej sali. Wypada w takich wypadkach wyprawić event w wyjątkowym miejscu, które dobitnie podkreśli ważność wydarzenia. A jeżeli na imprezę sproszeni będą goście nie zamieszkujący w bliskim sąsiedztwie lokalu, trzeba zdecydować się na salę, zlokalizowaną w pobliżu bogatej bazy noclegowej, do której bez trudu można dojechać w kilkanaście minut.

Planowanie imprezy firmowej

Organizując imprezę firmową nie wolno zlekceważyć tak ważkiej kwestii, jak zapewnienie zaproszonym gościom gorących oraz zimnych przekąsek i napojów. Idealnym rozwiązaniem będzie zlecenie tego zadania sumienne firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dowóz w umówioną lokalizację wyśmienitych potraw dla uczestników, ale również doradzi w sprawie menu i zajmie się ozdobieniem stołów. W trakcie prestiżowych gal wskazane jest również zapewnienie zaproszonym wzorowej obsługi. Należy więc postawić na pomoc firm cateringowych zatrudniających w swoim teamie zawodowych szefów kuchni, którzy przyszykują nie tylko smaczne, lecz i zniewalające wizualnie dania oraz kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne posiłki do stołu.

Kontakt z firmą:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]