Optymalne wykorzystanie mieszkania – zleć projekt architektowi wnętrz

14 marca 2020

Znajdź architekta wnętrz Kraków na miarę swoich potrzeb na https://joannaklusak.com/oferta/

To, jak prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma duże oddziaływanie na nasz nastrój. Wskazane jest więc zadbać o to, aby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Aranżacja wnętrz zdaje się być nieskomplikowane, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, konieczne są fachowe umiejętności. Stawka jest ogromna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy opiekę specjalisty na wszelkich fazach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To szczególnie ważne, bo optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga sporego doświadczenia, które można zdobyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia powstają zwykle trzy projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko aranżacja wnętrz – inne usługi

Usługa architekta wnętrz częstokroć nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projektów. By jego sugestie zostały urzeczywistnione, na ogół konieczny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu produktów (lub ich wskazaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza przygotowaniem projektów mieszkań, architekt zapewnia także pomoc przy doborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Kontakt z firmą:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]