Organizujesz szkolenia lub spotkania biznesowe – zamów catering dla firm

24 kwietnia 2023

Jeśli chcesz zlecić catering firmowy, skieruj się tu.

Negocjacje biznesowe, szkolenie bądź sympozjum – każde większe przedsiębiorstwo niechybnie pewnego dnia stanie przed problemem przygotowania wydarzenia tego typu. Łączy się to z licznymi zadaniami, które zazwyczaj nie są w zakresie czynności realizowanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. dostarczenie napojów oraz przekąsek dla jego wszystkich uczestników. Jeżeli na planowanym wydarzeniu mają pojawić się ogromne tłumy, wypada zamówić na tę okazję usługę cateringu firmowego.

Catering firmowy – zapewnij uczestnikom konferencji przekąski i napoje

Kursy i sympozja biznesowe to eventy, które przeciętnie trwają po 5-7 godzin, częstokroć także przez kilka dni z rzędu. Ich uczestnicy dostają ścisły harmonogram prelekcji, pomiędzy którymi wyznaczone są najczęściej dwie-trzy niedługie przerwy, w trakcie których nie da się zjeść kompletnego obiadu w najbliższej kafeterii. Z tej przyczyny niezbędne jest zagwarantowanie gościom napojów oraz małych przekąsek, które mogą szybko zjeść w ciągu przerwy, a jeśli organizator zezwoli, nawet wziąć ze sobą na salę prelekcji. Firmy świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się przygotowaniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z herbatą oraz kawą, a także z niewielkim poczęstunkiem, które można spożyć bez obaw o zabrudzenie ubrania i dłoni. W ramach oferty cateringu biurowego udostępniane są również urządzenia do przygotowania ciepłych napojów.

Dlaczego opłaca się wynająć usługę bufetu kawowego?

Przerwy kawowe są nadzwyczaj potrzebne, pozwalają wszak uczestnikom odpocząć po wielu godzinach głębokiej koncentracji. Ponadto jest to również sposobność nawiązania kontaktu z innymi gośćmi i przedyskutowania w bardziej hermetycznej grupie tematów roztrząsanych na szkoleniu. Sprzęt z kawą i różnymi napojami, który stoi na korytarzach firm, nigdy nie dorówna profesjonalnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy ważnych sympozjów bądź płatnych szkoleń nie mogą wszak pić z tekturowych pojemniczków, zagryzając samodzielnie przyszykowane czy też zakupione po drodze w na stacji benzynowej kanapki. Zamówienie usługi cateringu firmowego podkreśli więc rangę szkolenia i równocześnie pokaże, że jego organizator pomyślał także o dobrym samopoczuciu partycypantów.

Kontakt z firmą:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]