Parking przy lotnisku w Balicach – tanio i bezpiecznie

15 kwietnia 2020

Parking Balice Kraków - kompletną ofertę poznasz na tej stronie

Latanie jest coraz popularniejszym sposobem transportu, wybieranym często zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy dostać się na lotnisko. Jeśli zdamy się na transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego auta, pojawi się pytanie: gdzie go zostawić na czas naszej podróży?

Twoje auto pod opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podrzucenie na lotnisko, a później o odebranie nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, ponieważ wiele wylotów ma miejsce w późnych godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych portów lotniczych, na przykład w podkrakowskich Balicach, powstały długoterminowe parkingi, na których niewielkim kosztem możemy zostawić samochód na kilkanaście dni. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszego auta pilnuje wyszkolona ochrona, , a zaparkowane tam samochody są ubezpieczone na czas postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co oferują długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują też dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to razem z bagażami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i zyskać pewność, że mieści się w dozwolonych limitach.

Kontakt z firmą:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]