catering na dowóz

Planujesz ważne przyjęcie? Postaw na profesjonalną usługę cateringową

6 lipca 2021

Kiedy organizujesz ważny event firmowy czy prywatny, na który spraszasz dużą liczbę gości, raczej nie dasz rady samodzielnie zadbać o posiłki dla uczestników. Nie każde spotkanie da się obsłużyć kupując napoje oraz drobne przekąski w supermarkecie – ważne eventy zwykle potrzebują dopracowanej oprawy również w obszarze potraw. Wszak nie przystoi położyć na stołach osób zaproszonych najzwyklejszych ciasta oraz oranżady. W takich sytuacjach najlepszym wyjściem jest zamówienie usługi cateringowej.

Rodzaje usług cateringu

Profesjonalne firmy świadczące usługi cateringu na ogół oferują parę jego wariantów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim na wesela, chrzty lub komunie, catering dla firm i catering świąteczny, czyli obsługa spotkań wigilijnych. Oferty te są starannie dobrane do charakteru poszczególnych imprez, dlatego zazwyczaj różnią sięmiędzy sobą m.in kosztem i spektrum potraw oferowanych w ramach usługi. Postanawiając o skorzystaniu z usługi cateringu powinno się pamiętać, żeby w kontakcie z usługodawcą przejrzyście zaprezentować swoje oczekiwania, lecz jednocześnie być też otwartym na jego pomysły. Przecież dla caterera pomoc w organizacji eventów różnego rodzaju to codzienność, zatem doświadczenie zdobyte w tej branży sprawia, iż może on podsunąć rozwiązania, które przypadną do gustu wszystkich gości.

Dlaczego warto korzystać z cateringu?

Organizacja dań choćby dla małej grupy gości bywa znacznym problemem, przede wszystkim wówczas, gdy jesteśmy zmuszeni wykonać to samodzielnie. Wynajęcie doświadczonej firmy cateringowej to więc spora oszczędność czasu, który możemy poświęcić na koordynację pozostałych kluczowych elementów wydarzenia. Jest to też sposobność zaserwowania zaproszonym wyjątkowych potraw przygotowanych przez profesjonalnych kucharzy. Wypada jednocześnie zaakcentować, że istotną cechą potraw, które przygotowują firmy cateringowe, jest nie tylko wykwintny smak, ale też ich kompozycja na stole. Dodatkowo firmy, które zajmują się obsługą dużych wydarzeń posiadają także własny zespół doświadczonych kelnerów.

Kontakt z firmą:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]