Profesjonalna opieka nad grobem

26 października 2018

Poznaj więcej szczegółów o opiece nad grobami Kraków na www.pong-malopolska.pl

Oblicze pomników zmarłych krewnych jest świadectwem naszej pamięci. Często niestety nie mamy czasu, by się nimi zająć – także, jeśli pomniki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie żyjemy. Prawdziwe problemy stają się naszym udziałem natomiast, kiedy naszych bliskich pożegnaliśmy w innej miejscowości – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami na pewno nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to na szczęście, że miejsca spoczynku muszą zostać brudne – doskonałym wyjściem będzie wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega opisywana usługa?

Zainteresowanie opieką nad grobami – czemu tak popularna?

Na taką usługę decydują się nie tylko ludzie, którym brak wolnej chwili – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze przedsiębiorstw łatwo znaleźć także emerytów, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami często proponują również inne usługi, takie jak montaż siedzeń lub pomoc w załatwieniu przedłużenia opłaty oraz korekty napisów.

Koszty opieki nad grobami

Ceny, jakie trzeba opłacić osobom opiekującym się pomnikami naszych najbliższych są naprawdę zróżnicowane. Zależą w szczególności od zakresu pomocy – kiedy decydujemy się na jedynie jednorazowe czyszczenie, zapłacimy od 30 do 40 PLN. Gdy natomiast chcielibyśmy, by firma sprzątała grób regularnie, musimy liczyć się z kosztem nawet 400 PLN co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, że koszty zależne są także od gabarytów nagrobków, a najbardziej kosztowne będzie czyszczenie familijnych grobowców.

Kontakt z firmą:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]