Przeprowadzasz się? Zamów usługę opróżniania mieszkań

2 września 2019

Sprzątanie mieszkania przez profesjonalną firmę staje się coraz bardziej popularną usługą. Sprawdź poniżej, kiedy opłaca się zlecić opróżnianie mieszkania specjalistom.

Opróżnianie mieszkań i piwnic – zamów kontener na odpady

Rynek usług porządkowych żywiołowo się rozwija – pojawia się coraz więcej podmiotów, które oferują kompleksowe sprzątanie i opróżnianie mieszkań. Korzystają z nich z reguły osoby szykujące nieruchomości na wynajem – ich aktualni właściciele, a także spadkobiercy, którzy potrzebują przywrócić porządek w apartamencie otrzymanym w spadku po zmarłym krewnym. Na zlecenie opróżniania mieszkania decydują się też ci, którzy chcą ekspresowo i bez trudu opróżnić piwnicę lub strych ze starych mebli, odpadów o niestandardowych wymiarach, niedziałających przyrządów, niepotrzebnych sprzętów i innych zalegających przedmiotów. Podmioty zajmujące się wszechstronnym sprzątaniem wypożyczają klientom pojemne kontenery na odpady, do których można załadować np. elektrośmieci, śmieci poremontowe lub wytarte dywany. Już dzierżawa kontenera o objętości 10m3 umożliwia wyrzucenie za jednym razem naprawdę dużej ilości różnego typu śmieci.

Opróżnianie mieszkania – jak co warto wiedzieć?

Nie masz czasu na samodzielne opróżnianie garażu, pomieszczenia gospodarczego, strychu, piwnicy lub całej nieruchomości? Nie ma problemu! Profesjonalne firmy załatwią wszystko za Ciebie, abyś nie musiał martwić się o porządek. Firmy te przybywają w ustalone miejsce, podstawiają pojemniki oraz specjalne worki big-bag, załadowują w nie śmieci, a później transportują ich zawartość do recyklingu, który odbywa się zgodnie z przepisami ustawy. Usługa gruntownego opróżniania domów pozwala oszczędzić na czasie, a przy tym jest też korzystna dla środowiska naturalnego. Cena za usługi jest obliczana indywidualnie i zależy od wielu czynników.