Przyjęcia okolicznościowe – zadbaj o ich właściwą oprawę

17 lutego 2023

Jesteś zainteresowany najkorzystniejszą ofertą przyjęć okolicznościowych w Krakowie? Nie zwlekaj! Wejdź na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Kiedy ktoś myśli o przygotowaniu dużej imprezy rodzinnej, przeważnie naszym najszybszym skojarzeniem jest ślub wraz z obiadem weselnym. Tymczasem popularne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy przyjeżdża grono bliskich z bliskiej i dalekiej rodziny, to także „osiemnastki”, chrzciny oraz komunie. Jeśli lista zaproszonych gości jest długa, na ogół nie damy rady zorganizować przyjęcia oraz przygotować posiłków dla uczestników we własnym zakresie. Wówczas powinniśmy zamówić pasującą do okazji salę.

Jak wybierać salę na organizację przyjęcia okolicznościowego?

Poszczególne rodzaje przyjęć wiążą się z różnymi potrzebami uczestników. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak np. przyjęcie urodzinowe albo osiemnastka, , na której bawić się będą w większości dorośli, gościom należy przygotować nie tylko miejsce, w którym zjedzą spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie na tańce. Z drugiej strony przyjęcia, w których znaczną grupę gości stanowią najmłodsi, m.in. komunie lub chrzciny, poleca się wyprawić w miejscu, które prócz użyczenia sali wewnątrz budynku oferuje także przestrzeń w ogrodzie. Dzięki zaoferowaniu maluchom zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, że nie zmęczą się tak szybko zabawą i nie będą domagać się wczesnego powrotu do domu. Przekąski podawane zaproszonym też trzeba dobrać do rodzaju imprezy okolicznościowej. Planując takie wydarzenie warto zatem skorzystać z usług firmy cateringowej, która zatroszczy się o dobre potrawy, bufet z zakąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – imprezy okolicznościowe nawet dla 130 gości!

Znalezienie miejsca na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w dużym mieście, jest dość proste, aczkolwiek niewiele ofert może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w podkrakowskich Balicach. Od dziesięcioleci w nieomal dworskiej oprawie odbywają się tu chrzty, przyjęcia komunijne i – naturalnie – zabawy weselne, które wszyscy uczestnicy zapamiętają na lata. W Pałacu można wynająć jedną lub kilka sal, w których komfortowo można zmieścić ogółem do stu trzydziestu osób. A gdy zabawa zostanie zorganizowana w plenerze, to ogród przed Pałacem zmieści aż trzystu gości. Co najważniejsze, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów zapewnia kompleksową obsługę przyjęcia okolicznościowego, od dostarczenia posiłków, przez rozstawienie i dekorację stolików, aż po wykwalifikowaną załogę kelnerów i kucharzy.

Kontakt z firmą:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]