Sala na przyjęcie weselne – jak wybrać tę najlepszą?

23 grudnia 2022

Sala weselna - tu znajdziesz korzystną ofertę.

Ceremonia ślubna i następujące po nim wesele to dzień, o którym bliscy młodej pary i zaproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez wiele kolejnych miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeżeli narzeczeni zdecydują się na urządzenie przyjęcia dla ogromnej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, jakiemu będą musieli stawić czoło, jest wybór najlepszego domu weselnego, w którym goście spędzą ten niezwykły wieczór w najlepszych warunkach.

Dom weselny – wybierz wszechstronną obsługę

Poszukując lokalu na wesele para młoda musi rozważyć kilka ważnych czynników. Przede wszystkim musi ustalić liczbę uczestników wesela, aby być pewnym, iż w zarezerwowanej sali weselnej bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni powinni mieć własne miejsce ich przy stole, ale ważne jest również, by mieli salę do tańca. Ponadto para młoda powinna sprawdzić w jakim dystansie od kościoła znajduje się sala weselna oraz czy dojazd do niej będzie prosty. Jeśli na wesele poproszeni są bliscy i przyjaciele mieszkający w innym mieście, powinno się poszukiwać lokalu na wesele, w sąsiedztwie którego znajduje się bogata sieć hoteli. Następną kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, innymi słowy dekoracja stołów, przygotowanie menu i znalezienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej. Te czynności mogą przerosnąć możliwości pary młodej, stąd warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą asystę w obszarze wszechstronnej organizacji zabawy weselnej.

Lokal na wesele dla narzeczonych z Krakowa i okolicznych miejscowości

Młode pary z małopolski, głównie z okolic Krakowa, mogą zorganizować przyjęcie weselne w nadzwyczaj malowniczym miejscu, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego wnętrzach biesiady ślubne wyprawia się od wielu dekad, a każde z nich zyskuje zniewalającą oprawę. Pałac ma cztery sale zdolne pomieścić około 130 gości. Imprezę można urządzić również w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim zdoła bez trudu ponad 300 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego jest to, że usytuowany jest zaledwie 12 km od Krakowa, który ma nader bogatą bazę hotelową. Dojazd orszaku ślubnego z kościoła do sali weselnej nie powinien zwykle trwać dłużej aniżeli 30 minut.

Kontakt z firmą:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]