utylizacja mebli Kraków, opróżnianie piwnic Kraków

Sprzątanie strychów i piwnic przez profesjonalistów

22 stycznia 2019

W dużej części domów obecne są strych i piwnica. Zazwyczaj miejsca te przeznaczone są na składziki na najróżniejsze starocie. Zwykle to, czego nie potrzebujemy, wrzucamy bądź do piwnicy, bądź na strych. Co w sytuacji, gdy ta lekceważona powierzchnia domu okaże się być nam potrzebna? W takim wypadku najrozsądniej jest postawić na pomoc świadczone przez profesjonalną firmę, która w proponowanej ofercie ma sprzątanie piwnic, a także strychów.

Opróżnianie piwnic i strychów – co sprzątnąć firma?

Sprzątanie strychów oraz piwnic to usługi cieszące się coraz większą popularnością. Wybierają je ci, którzy z przeróżnych przyczyn muszą posprzątać niemałą powierzchnię ze znajdujących się na niej rzeczy. Fachowa firma jest w stanie wywieźć zarówno ze strychu, jak i z piwnicy naprawdę wszystko. W grę wchodzą nie tylko małe przedmioty takie, jak niepotrzebne słoiki, ale też meble czy niedziałający sprzęt elektroniczny. Utylizacja starych mebli, którą oferują firmy prowadzące działalność i w dużych i w małych miastach, to bardzo dobry wybór, jeżeli w piwnicy czy na strychu przechowujemy nieużywane szafy, kanapy, fotele czy meblościanki. Samodzielne ich wyniesienie jest niemałym wyzwaniem. Należy pamiętać, że w wielu wypadkach na terenie niedużych gmin, takich dużych przedmiotów można pozbyć się jedynie 2-4 razy w roku, gdyż zakłady prowadzące gospodarkę odpadami nie prowadzą wywozu takich rzeczy częściej.

Opróżnianie piwnic i strychów – co jeszcze oferują specjalistyczne firmy?

Specjalistyczne firmy, które zajmują się opróżnianiem strychów i piwnic są w stanie nie tylko usunąć z tych miejsc zalegające w nich odpady oraz nieużywane przedmioty. W ofercie znajduje się również podstawienie odpowiedniego pojemnika przeznaczonego na odpady. Po jego zapełnieniu firma wywozi zbędne przedmioty, troszcząc się o ich prawidłową utylizację. Wszystko przebiega naprawdę szybko. Co więcej, nie trzeba nawet przez moment brać udziału w sprzątaniu! Pracownicy z ramienia firmy zadbają o to, by w czasie prac wszystko przebiegło sprawnie i bez żadnych problemów.

Kontakt z firmą:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]