Turysto nie martw się o samochód – o parkingu długoterminowym w Balicach

4 marca 2020

Parking długoterminowy Balice - pełną ofertę poznasz na https://pandaparking.pl

Jedziesz na wczasy poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem w czasie wyjazdu? Sprawdź, dlaczego zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest dobrym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking przy lotnisku – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Krakowie to jedno z większych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Naszym kraju. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty czynnego przez całą dobęparkingu, zlokalizowanego bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a nad bezpieczeństwem parkujących pojazdów czuwa monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony i posiada szlaban, co gwarantuje, że nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to doskonałe rozwiązanie w przypadku pasażerów ze znaczną ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć taszczenia ciężkich walizek w pociągu bądź autobusie.

Czy opłaca się z niego skorzystać parkingu długoterminowego?

Dużą zaletą parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są atrakcyjne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie 1 kilometr od portu lotniczego. Panda Parking świadczy również darmowy transfer pasażerów bezpośrednio pod terminal – jazda trwa zaledwie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest dostępna przez internet bądź telefonicznie – w mgnieniu oka i bez komplikacji, a odwołanie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można dokonać gotówką (w PLN i €) bądź przelewem. Innym pozytywem jest również bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora i naładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Kontakt z firmą:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]