Utwardzony parking przy lotnisku – zostaw tu auto i ciesz się wakacjami

26 września 2023

Na https://pandaparking.pl dowiesz się wszystkiego o parkingu przy lotnisku Kraków.

Najistotniejsze zalety lotów samolotem, które sprawiły, iż tego typu transport zyskał ogromną popularność, to szybkość, możliwość dotarcia także w najbardziej odległe miejsca naszego globu i wygoda. Wyjazd, którego częścią jest przelot, wiąże się jednakże z pewnymi uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest bezsprzecznie konieczność dostania się na lotnisko – a niemało podróżnych w tym celu jest zmuszona przecież przebyć wiele kilometrów. Tak sporą odległość najdogodniej jest pokonać swoim samochodem. Co jednak uczynić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać na lotnisko? Te oraz inne kłopoty łączące się z przyjazdem do portu lotniczego własnym samochodem rozwiąże znalezienie dobrego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowych i lokalnych przewoźników.

Utwardzony parking w Balicach – zarezerwuj miejsce przez internet

Podróżujący z portu lotniczego w krakowskich Balicach mogą śmiało przygotować swój wyjazd tak, żeby do lotniska dotrzeć swoim autem. Na miejscu mogą zostawić go na prywatnym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę pojazdu, zatem w trakcie podróży nie muszą rzecz jasna się o niego martwić. Nad bezpieczeństwem naszych 4 kółek czuwać będą ochroniarze, a kolejną asekurację stanowi sieć kamer. Korzystanie z usług parkingu usprawnia możliwość rezerwacji online, dzięki której nie musimy martwić się, że po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca zostawić pojazdu. Parking jest oprócz tego całkowicie utwardzony, co jest szczególnie przydatne podczas silnych opadów śniegu czy też deszczu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – gwarancja wsparcia pracowników

Jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z usług parkingu strzeżonego w okolicy portu lotniczego możemy spodziewać się też szeregu udogodnień, dzięki którym podróż przebiegnie bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest z całą pewnością możliwość skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Prócz tego kierowcy mogą liczyć na asystę obsługi parkingu w wielu sytuacjach, takich jak rozładowany akumulator albo spadek ciśnienia w oponach.

Kontakt z firmą:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]