tworzenie sklepów internetowych, sklep woocommerce

Wdrożenie sklepu WooCommerce – zadanie dla profesjonalisty

9 stycznia 2023

Chcesz otworzyć sklep internetowy? Jeżeli masz już stronę na WordPressie, ale także jeżeli nie dysponujesz żadną stroną internetową i zaczynasz od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest idealnym rozwiązaniem.

Czemu warto stworzyć sklep internetowy WooCommerce?

Z uwagi na to, jak dużą popularność zdobyły witryny tworzone w oparciu o WordPress, nie trudno dojść do wniosku, iż w konsekwencji pojawiła się wtyczka dająca możliwość na postawienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, gdyż taka nazwę nadano tej wtyczce, posiada mnóstwo atutów. Analogicznie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się szybko spersonalizować z użyciem bezpłatnych bądź płatnych motywów, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod kątem różnych wyszukiwarek, co powoduje, że łatwiej jest osiągnąć pozycje w Top10 w SERP-ach, a w rezultacie szybciej dotrzeć do szerszego kręgu nabywców. Na skutek instalacji stosownych wtyczek zwiększa się także funkcjonalność sklepu. Bez trudu można w nim uruchomić płatności on-line i udostępnić klientom wykonanie przelewów za zakupy m.in. przez Transferuj.pl czy PayU.pl. WooCommerce umożliwia też analizę sprzedaży (przygotowanie rozmaitego rodzaju statystyk) oraz podpięcie z systemami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – ekspert zadba o jego bezpieczeństwo

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce rekomendujemy zostawić profesjonalistom, którzy nie tylko zaadaptują wybrany szablon do osobistych preferencji klienta, ale również zatroszczą się o właściwą semantykę kodu sklepu, jego bezpieczeństwo oraz użycie tylko przetestowanych, niezbędnych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce eksperci stworzą też blog, na którym w prosty sposób można przekazywać klientom informacje o nowych artykułach oraz promocjach albo zamieszczać recenzje i poradniki odnośnie oferowanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]