Wedding planner – profesjonalna organizacja ślubów

14 września 2018

Dowiedz się, kto ma w swojej ofercie organizację ślubu Kraków. Zajrzyj w to miejsce

Przyjęcie ślubne to wspaniała chwila, którą trzeba zaplanować z odpowiednim wyprzedzeniem. Warto zdecydować się na skorzystanie z porad wedding plannera, który dopnie wszystkie szczegóły – jeżeli chcemy, żeby ten moment był idealny. Jak wygląda profesjonalna organizacja ślubu i dlaczego tak dużo osób z niej korzysta?

Organizacja ślubu – usadzenie gości w kościele

Organizacja ślubu we własnym zakresie to ogromne przeżycie dla narzeczonych. Musimy zarezerwować miejsce, zaangażować kamerzystę, a do tego dochodzą jeszcze problemy związane z zaproszeniami, menu na weselu oraz zakupem sukni ślubnej. To wywołuje mnóstwo problemów, dlatego warto powierzyć organizację ślubów ekspertowi. Organizator pozwoli Ci nie myśleć o problemach i wszystko skrupulatnie zaplanuje. Dba o zaplanowanie czynności związanych z weselem – zamówienie i wręczenie zaproszeń dla rodziny oraz usadzenie ich w restauracji, dobór tortu. Hitem są także oryginalne wesela. A może chcemy zatrudnić pilota drona, który stworzy zapierające dech w piersiach zdjęcia z powietrza? Takie filmy stają się niezwykle modne – konsultant ślubny na pewno nam to zaproponuje. Wszystko zależy od budżetu jakim dysponujemy i naszej kreatywności.

Organizacja ślubów – ktoś Cię wyręczy

Specjalista zna najlepsze kwiaciarnie, wynajmie profesjonalnego fotografa, a także zadba o usadzenie gości na uroczystości. Nie będziemy musieli samodzielnie dogadywać się z menadżerem lokalu, rozmawiać w sprawie kwiatów i denerwować się. Nawet drobne detale budują w trakcie wesela całość, dlatego musimy o nie zadbać. Wedding planner pójdzie z nami nawet do salonu sukni i pomoże wybrać zachwycającą kreację na tę okazję. Dlatego właśnie warto skorzystać z jego usług – dzięki temu zapomnimy o niepotrzebnym stresie.

Kontakt z firmą:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]