Wypaczone ramy lub starte uszczelki? Zamów serwis okien

17 lipca 2019

Zleć serwis okien na https://serwismeteo.pl.

Regularnie wykonywany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w domu i zapobiegnie utracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona wykwalifikowany serwisant? Dlaczego warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są narażone na różnego rodzaju wypaczenia i uszkodzenia. Na kondycję okien oraz uszczelek negatywnie wpływają również czynniki atmosferyczne – ekstremalny mróz i żar, śnieg czy promieniowanie słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w odpowiednim stanie przez długi okres. O ile wymianę uszczelek oraz inne proste działania można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac powinniśmy wezwać zawodowca. Profesjonaliści świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację ciężko działających mechanizmów, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o właściwą izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Profesjonalny zespół serwisu okien przeprowadzi również wymianę szyby w oknie.

Czemu warto korzystać z serwisu okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pozwala zredukować straty ciepła nawet o 1/3, co wpływa na oszczędności na ogrzewaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Zawodowcy naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła. Zawodowiec zadba także o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez zamontowanie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]