Wypożycz kontener – opróżnianie strychów

16 września 2018

Opróżnianie strychów może odbyć się błyskawicznie i bez bałaganu. Funkcjonuje dużo podmiotów, które wspomagają ten proces, wyposażając osoby prywatne w elementy potrzebne przy opróżnianiu nieruchomości. Zobaczmy więc jak możemy szybko uporać się zalegającymi odpadami.

Sprzątanie strychów – wynajmij kontenery

Remonty i przeprowadzki to dość pracochłonne zajęcia, których nikt nie lubi. Gruz należy poddać recyklingowi, wykorzystując do tego celu wydzierżawione wcześniej pojemniki. Tego typu elementy wspomagające opróżnianie strychów możemy dostać u profesjonalnych firm, świadczących usługi we wszystkich miastach (m. in. w Krakowie, Poznaniu, Białymstoku). Za stosowną opłatą można je wydzierżawić na określony termin (na przykład siedem dni). Koszt posprzątania odpadów ze strychu nie jest wysoki – uzależniony jest od wielkości nieruchomości i modelu sprzętów przekazanych do recyklingu (lodówki, ekrany LCD lub baterie).

Opróżnianie strychów – skontaktuj się ze specjalistami

Dzięki takim usługom nie musimy samodzielnie usuwać gratów z piwnicy – firma wykona całość prac za nas. Dodatkowo pracownicy firmy zapakują gruz do dużego pojemnika i przewiozą całość do utylizacji. Zepsute sprzęty AGD muszą zostać poddane zabiegom zgodnym z decyzjami UE, nie możemy z tego powodu samodzielnie ich demontować i wyrzucać. Dlatego jeśli planujemy opróżnić strych – skontaktujmy się z fachowcami, którzy posiadają stosowny sprzęt i mają możliwość zutylizowania śmieci, nieważne czy są to stare płytki, czy zepsuty ekran.