Catering dietetyczny – komfort i skuteczność

15 sierpnia 2018

Właściwa dieta w ogromnym stopniu rzutuje na ludzkie samopoczucie. Niestety często nie mamy ani chwili na to, by zaplanować menu – pamiętając również o codziennym gotowaniu odpowiednich potraw. Czy oznacza to, że w takich przypadkach musimy pożegnać marzenia o dobrej sylwetce? Na szczęście nie – można wówczas postawić na catering dietetyczny. W Krakowie i pozostałych większych miejscowościach tego rodzaju usługi cieszą się sporą popularnością wśród pacjentów. Ich plusem jest nie tylko komfort, ale również skuteczność – te dania układane są wszak przez doświadczonego dietetyka. Na jakich zasadach dokładnie polega catering dietetyczny? W jakich firmach możemy go zamówić?

Zasady cateringu dietetycznego

W odróżnieniu od tradycyjnej diety, ta oferta nie obejmuje własnoręcznego przyrządzania posiłków – o wybranych godzinach żywność po prostu dostarcza nam doręczyciel. W opakowaniach znajdują się posiłki skomponowane przez dietetyka – odpowiednie między innymi dla klientów zmagających się z otyłością lub celiakią oraz dla sportsmenów. Sporo firm oferuje także indywidualne skomponowanie menu w oparciu o konkretne potrzeby. Dzięki temu catering dietetyczny okazuje się doskonałą opcją dla pacjentów po operacjach oraz w czasie terapii lekarskiej.

Catering dietetyczny – jak znaleźć?

Jak przed chwilą nadmieniliśmy, catering dietetyczny zdobywa ogromną popularność pośród dbających o kondycję mieszkańców aglomeracji miejskich na terenie całego kraju. W Krakowie trafionym rozwiązaniem będzie bez wątpienia skorzystanie z usług marki FitMe catering. Wszelkie niezbędne informacje na temat planów dietetycznych i ceny znajdziemy pod adresem www.dietafitme.pl. Na taki krok dobrze zdecydować się tym bardziej, że miesięczny abonament to koszt niespełna tysiąca zł – kwota, jaką zwykle płacimy za zdrowe dania w markecie, a których z pomocą usługi dowozu do domu nie będziemy musieli przygotowywać sami.