Co użytkownicy sądzą o urządzeniach firmy Vitberg – opinie pacjentów

17 listopada 2018

Zobacz Vitberg opinie na vitberg.com/info/opinie-pacjentow.html

Moduły firmy Vitberg to innowacyjne rozwiązania wykorzystujące mechanizm drgań do leczenia różnych dolegliwości zdrowotnych. Jak działanie wibroterapii oceniają sami pacjenci? Sprawdźmy opinie osób, które miały okazję korzystać z produktów marki Vitberg.

Vitberg – opinie użytkowników

Z produktów Vitberg korzystają między innymi czynni sportowcy, którzy wykorzystują ich do łagodzenia objawów kontuzji oraz zmniejszania dolegliwości bólowych. Zabiegi przyśpieszają odbudowę mięśni, a także stanowią istotny element codziennej profilaktyki zdrowotnej. Produkty marki Vitberg zapewniają też znakomite rezultaty u osób cierpiących na schorzenia kręgosłupa (np. odcinka szyjnego czy lędźwiowego), dolegliwości związane z rwą kulszową czy prowadzących siedzący tryb życia – pracujących przy komputerze. Pacjenci zauważają znaczną polepszenie stanu zdrowia już po niewielu sesjach terapeutycznych, a jednym z głównych faktów przemawiających na korzyść wibroterapii jest jej nieinwazyjność, a co za tym idzie – bezpieczeństwo stosowania.

Vitberg – opinie o zastosowaniu w odchudzaniu

Zabiegi rehabilitacyjne to nie jedyne zastosowanie produktów marki Vitberg – opinie pacjentów przekonują, że można je także wykorzystywać do odchudzania i zmniejszania opuchlizny powstającej np. wskutek zatrzymywania wody w organizmie. Osoby korzystające z produktów Vitberg twierdzą, że już po kilku sesjach terapeutycznych można zrzucić 1,5 kilograma lub dwa centymetry w obwodach – wszystko zależy od systematyczności zabiegów. Pojedyncze moduły i wibrujące materace pozwalają osiągnąć stan relaksu, co jest potrzebne po stresującym dniu spędzonym w pracy.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]