Jak wibroterapia wpływa na organizm? O urządzeniach marki Vitberg

13 października 2018

Vitberg opinie. Uzyskaj więcej informacji na https://portal.abczdrowie.pl/wibroterapia-bezpieczna-metoda-na-dobre-zdrowie

Czym jest wibroterapia i jaki ma wpływ na poprawę zdrowia człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych dolegliwości? Czy można kupić zestawy do terapii wibracjami do domowego użytku? Dowiedz się wszystkiego na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, polegająca na stymulacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez stosowne urządzenie impulsu mechanicznego. Wibracjom można poddać całe ciało bądź skoncentrować się na określonym jego fragmencie. Stosowanie wibroterapii rekomendują rehabilitanci, lekarze medycyny sportowej i fizjoterapeuci.

Terapia wibracjami pomaga podnieść sprawność organizmu na różny sposób: poprawia perystaltykę jelit, wspomaga leczenie dolegliwości urologicznych, usprawnia krążenie limfatyczne, jak również może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc odchudzanie. Drgania urządzeń do wibroterapii usprawniają krążenie w nogach, uspokajają i niwelują stres, ułatwiają odprężenie pacjenta, a także wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystywane jest w zapobieganiu objawów miażdżycy oraz zawału serca.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – zestaw do wibroterapii od polskiego producenta

Zainteresowanie terapią wibracjami rośnie z roku na rok, jednakże pacjenci pragną używać urządzeń do wibroterapii także prywatnie, w zaciszu swojego domu. Dla nich właśnie kierowana jest propozycja polskiej firmy Vitberg, produkującej Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg oferuje możliwość przetestowania swoich produktów w poradniach, rozsianych na terenie całego kraju.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]