Vitberg opinie, Vitberg

Od pomysłu po produkt – historia urządzeń do wibroterapii Vitberg

19 lutego 2020

Przeczytaj rozmowę serwisu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg specjalizującej się w wytwarzaniu Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Poznaj historię firmy, która zainteresowała się zagadnieniem wibroterapii 25 lat temu i od tego czasu wciąż rozwija swoją ofertę.

Aparaty firmy Vitberg – opinie użytkowników są najistotniejsze

Terapia wibracjami obecna jest w medycynie co najmniej od 100 lat, natomiast wzmożone badania nad tą metodą profilaktyki trwają niespełna od 40 lat. Terapia wibracjami może być alternatywą dla tabletek przeciwbólowych, które pomagają szybciej, jakkolwiek mają doraźne działania i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Firma Vitberg wytworzyła już ponad 250 tysięcy aparatów, które spotkały się z przychylną opinią klientów. Urządzenia RAM Vitberg+ mogą być wykorzystane do rehabilitacji sportowców, są jednak także przeznaczone do użytkowania w domu.

Vitberg założył ponad pięćdziesiąt placówek na terenie kraju, w których można przetestować aparat i przekonać się o jego efektywności. Co 3 odwiedzający Poradnię Vitberg wyraża chęć zakupy takiego aparatu na własność. Z myślą o nich marka Vitberg nieprzerwanie pracuje nad rozwojem swoich urządzeń.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]