Opinia portalu „Uroda i Zdrowie”o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

11 listopada 2018

Niezbędne informacje na temat marki Vitberg. Przekonaj się!

Poznaj wyniki testu urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadzili autorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Recenzja systemu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po trzydziestodniowym okresie użytkowania produktu.

Vitberg – opinia autorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie marki Vitberg jest łatwe do instalacji. Zaledwie chwilę po podłączeniu elementów do modułu bazowego można rozpocząć masaż wibracyjny śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Wibracje wpływają pobudzająco na jelita. Vitberg opracował również moduł Biodra, który wprowadza w wibracje m.in. mięśnie pośladkowe oraz mięśnie czworogłowe i dwugłowe uda. Intensywność drgań modułów regulowana jest pilotem. Już po kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie pobudzenie procesów przemiany materii, a w rezultacie – na zakończenie 30-dniowego testu – spadek wagi.

Zestaw RAM Vitberg+, który można stosować również przy schorzeniach układu kostno-stawowego, mięśni oraz do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w licznych placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie kraju.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]