Opinia redaktora bloga „Polaku lecz się sam” o produktach marki Vitberg

9 marca 2019

Poszerz swoją wiedzę o marce Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjął się redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja została przygotowana po miesięcznym testowaniu modułu.

Vitberg – ocena redaktora serwisu „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja systemu RAM Vitberg+ podkreśla, iż zaledwie po kilku zabiegach rzadziej powraca ból odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez długotrwałą pracę przed monitorem. Dodatkowo korzystanie z programu relaksacyjnego poprawiło także sen testującego, dzięki odprężeniu ciała i złagodzeniu napięcia mięśni.

Blogger „Polaku lecz się sam” podkreśla, iż przy stosowaniu urządzeń do masażu wibracyjnego marki Vitberg istotna jest regularność zabiegów, ponieważ wtedy efekty wibroterapii odczuwa się wcześniej. Zaletą zestawem RAM Vitberg+ jest także łatwość instalacji, jego estetyka, wysoka jakość wykonania oraz fakt, że jest to produkt rodzimego producenta. Osobom rozważającym kupno całego zestawu (lub wyłącznie poszczególnych jego części) rekomenduje się sprawdzenie mat masujących w placówkach Vitberg działających na terenie całej Polski.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]