Portal „Kto Cię wyleczy” o zestawie RAM Vitberg+ – opinie i test

25 października 2018

Po więcej szczegółów o Vitberg opinie zajrzyj tu

Czy wibroterapia może pomóc osobom cierpią na ból dolnego odcinka kręgosłupa z powodu pracy przed komputerem? Zapoznaj się z opinią dziennikarki serwisu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii firmy Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – alternatywa dla leków przeciwbólowych?

Podczas pracy przed monitorem często odczuwamy uczucie obciążenia nóg, zesztywnienie szyi i ramion czy bóle dolnego odcinka kręgosłupa. Jest to wynikiem braku optymalnej ilości ruchu, gdyż niedostatek czasu często staje się przeszkodą do uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można jednak efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których ból jest nieznośny. Elementy urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszej potrzeby – wprawią w wibracje szyję, plecy, biodra, kolana lub nogi. Wibroterapia nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale również relaksuje, co owocuje zmniejszeniem poziomu stresu i mocniejszym snem. Dodatkowo Vitberg opracował moduł Metabolizm, który wspomaga odchudzanie.

Aparat RAM Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz 5 dodatkowych modułów aktywnych. Modułowość jest istotną zaletą produktów firmy Vitberg: można kupić kompletny zestaw wszystkich elementów albo dobrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]