Recenzja urządzeń do wibroterapii Vitberg – opinia portalu „ABC Zdrowie”

11 marca 2019

Więcej informacji o marce Vitberg

Poznaj wyniki testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadziła dziennikarka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki portalu „ABC Zdrowie”

Przetestowano funkcjonowanie pełnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, składającego się z sześciu aktywnych modułów oraz dodatkowych segmentów sprawiających, że korzystanie z przyrządu jest wygodniejsze. W aparacie można regulować częstotliwość wibracji – dostępne są 4 zakresy, z czego ostatni dedykowany jest do treningu sportowego. Za pomocą modułu bazowego można wykonać zabiegi na stopach, łydkach i odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Jeśli potrzebujemy rozszerzyć działanie urządzenia i dostosować je do własnych preferencji, konieczne jest dokupienie modułu: Nogi, Szyja, Biodra, Metabolizm lub Kolana. Przy użyciu tych elementów można skutecznie przeciwdziałać migrenom, zapobiegać bólom łydek i kolan, łagodzić drętwienie karku, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, jak również wspomagać proces odchudzania.

Sesje rehabilitacyjne z zestawem RAM Vitberg+ trwają 30 minut i mogą być przeprowadzane w domach opieki oraz profesjonalnych klinikach, jednak pozwalają również na używanie ich we własnym domu.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]