Vitberg opinie, Vitberg

Recenzja urządzeń marki Vitberg – test redaktora bloga „Testy outdoorowe”

25 października 2018

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka drganiami o różnej częstotliwości, może wyraźnie poprawić komfort życia osób cierpiących z powodu bólu szyi, kręgosłupa oraz nóg. Urządzenia masujące polskiej marki Vitberg stworzono z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o użytkownikach domowych.

Urządzenia Vitberg – konstrukcja i sposób działania

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, który złożony jest z części bazowej (niezbędnej do pracy całości zestawu), 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na efektywny masaż nóg i kręgosłupa, a także będzie służył do walki z symptomami stresu i do relaksacji.

Urządzenie złożone jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Wykorzystane materiały i komponenty w większości są produkowane w Polsce. Podłączenie i uruchomienie dodatkowych modułów jest bardzo proste. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy dobrać odpowiedni poziom natężenia drgań. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ przyda się zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]