Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia portalu Napieraj.pl

15 listopada 2018

Pokaźna porcja wiedzy o marce Vitberg. Sprawdź koniecznie!

Co o wibroterapii myślą osoby aktywnie uprawiające sport? Czy polecają stosowanie zestawu RAM Vitberg+? Jaki wpływ na organizm człowieka mają wibracje?

Moduły firmy Vitberg – opinie osób czynnie uprawiających sport

W sportowej rehabilitacji od wielulat wykorzystuje się wibracje o niskiej częstotliwości. Wibroterapia może pozytywnie oddziaływać na zwiększenie poboru tlenu, a także utlenienie krwi i mięśni. Masaż wibracyjny rozpręża mięśnie, przyśpiesza ich odbudowę po intensywnym wysiłku. Nawet jeżeli uprawiamy sport tylko amatorsko, także możemy czerpać z korzyści jakie daje wibroterapia. Dzięki firmie Vitberg bez przeszkód można poddać się takiemu zabiegowi w swoim domu. Wytwarzane w Polsce urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowane jest pilotem, którym w prosty sposób wskażemy odpowiedni program (w wersji podstawowej jest to tryb Relaks, Nogi lub Kręgosłup) oraz natężenie drgań.

Zestaw marki Vitberg zbiera liczne pozytywne recenzje zarówno od rehabilitantów, sportowcówwyczynowych oraz lekarzy, jak i prywatnych użytkowników. Zwracają oni uwagę, że urządzenia pozwalają na odprężenie i rozluźnienie organizmu, dające odczucie jak po wizycie u fizjoterapeuty-masażysty.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]