Urządzenia Vitberg w pierwszej Pracowni Wibroterapii w Krakowie

22 października 2018

Vitberg opinie. Uzyskaj więcej wiadomości

W 2018 r. na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego zaczęła działać pierwsza Pracownia Wibroterapii. Projekt zaistniał przy partycypacji firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Zajęcia dydaktyczne oraz badania z produktami firmy Vitberg

Pracownia Wibroterapii dedykowana jest do prowadzenia badań naukowych nad oddziaływaniem terapii wibracjami na organizm człowieka. Będą się w niej także odbywać zajęcia dydaktyczne dla studentów AWF-u z zakresu kosmetologii, fizykoterapii oraz odnowy psychosomatycznej. Urządzenia RAM Vitberg+, w które zaopatrzona została Pracownia Wibroterapii, będą służyć także do regeneracji sportowców. Popularność krakowskiej Pracowni Wibroterapii spowodowała, że urządzenia Vitberg zaczęto testować na AWF-ach w Gdańsku i w Warszawie.

Do jakich badań przyczynią się aparaty marki Vitberg?

W przyszłości rezultaty testów mogą pomóc w optymalizacji treningów sportowców czy doskonaleniu terapii pacjentów. Z pewnością w Pracowni Wibroterapii prowadzone będą prace badawcze z dziedziny biochemii i fizjologii. Analizie poddany zostanie wpływ wibroterapii na mikrokrążenie i stany zapalne stawów. Rezultaty badań będą zestawiane z wynikami laboratoriów z różnych stron świata.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]