Vitberg – w odwiedzinach u rodzimego producenta urządzeń do wibroterapii

19 października 2018

Vitberg. Dowiedz się więcej na www.wibroterapia.com

Z roku na rok terapia wibracjami znajduje uznanie w kolejnych obszarach:sporcie wyczynowym, rehabilitacji czy kosmetologii. Mało kto jednak wie, że w to właśnie w Polsce powstają urządzenia do wibroterapii, służące zarówno sportowcom, fizjoterapeutom i lekarzom, jak i zwykłemu Kowalskiemu .

Vitberg – aparaty do wibroterapii polskiego producenta

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ odbywa się w fabryce w Nowym Sączu. Część produkcyjna podzielona jest na kilka działów, między innymi na: wykrawalnię, montownię, dział elektroniki i szwalnię. Zaprojektowanie urządzenia trwało kilka lat. Produkty Vitberg składane są ręcznie, a ich poszczególne części poddaje się odpowiednim testom. Poszycie aparatu szyte jest ekologicznej skóry, wykorzystywanej w przychodniach i szpitalach, ponieważ jest wytrzymała i łatwo ją dezynfekować.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do profesjonalnej kliniki i do domu

Z urządzeń marki Vitberg składających się z modułu bazowego, 5 dodatkowych modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, można używać zarówno we własnym domu, jak i w klinikach i gabinetach rehabilitacyjnych. Odpowiadając na potrzeby profesjonalnych gabinetów, Vitberg włączył do oferty produkcję kozetek oraz fotelisłużących do optymalnego ułożenia pacjenta podczas sesji wibroterapii.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]