Vitberg – zobacz film o powstaniu firmy i procesie produkcji

8 lutego 2019

Tutaj znajdziesz więcej szczegółów o marce Vitberg

Zobacz jak przebiega produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od 21 lat zajmuje się wytwarzaniem sprzętu do wibroterapii, uchyla drzwi swojej fabryki na kanale YouTube.

Lata praktyki w poręcznym zestawie marki Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które za zadanie poprawę jakości życia osób chorujących na różne schorzenia. Pełny aparat składa się z sześciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, co pozwala na poddanie całego ciała wibroterapii. Dzięki segmentacji urządzenia na pojedyncze moduły można dowolnie dobierać do modułu bazowego potrzebne nam elementy masujące tak, żeby dopasować zestaw do indywidualnych potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i troska o szczegóły

Do składu aparatów firmy Vitberg używane są tylko certyfikowane elementy, w większości dostarczane od rodzimych dostawców. Poszycie wykonane jest z łatwej do dezynfekcji ekologicznej skóry. W trakcie produkcji urządzeń RAM Vitberg+ używa się nowoczesnych maszyn wysokiej jakości. Każdy moduł, a także jego elementy elektroniczne sterowania, jest ręcznie składany, a potem indywidualnie testowany przed wysyłką do kupującego.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]