Profesjonalne urządzenia do domu i biura – ekspres do kawy Nivona

25 lipca 2020

Kawa to smakowity przysmak, którym od zarania dziejów delektują się kolejne generacje jej sympatyków. Wielu ludzi nie chce sobie wyobrazić dnia bez choćby jednej jej filiżanki, a niektórzy piją ją nawet bez ustanku. W większości wypadków satysfakcjonuje ich kawa rozpuszczalna, aczkolwiek najzagorzalsi pasjonaci kawy kupują ją w ziarnach i często szukają profesjonalnych sprzętów, dzięki którym wydobędą z nich pełny aromat. Z myślą o takich smakoszach powstają ekspresy do kawy Nivona.

Ekspres do kawy Nivona – znakomity do mieszkania i restauracji

Pomimo iż Nivona jest bardzo młodą marką (powstała zaledwie na początku XIX w.), to dobitnie podkreśliła już swoją obecność na rynku sprzętu dla kawoszy. Wraz z opracowaniem najnowszych ekspresów zdobywa sobie coraz większy szacunek znawców kawy, zwłaszcza z tego względu, że dostarcza w pełni profesjonalne ekspresy w nadzwyczaj przystępnych cenach. Ekspresy do kawy Nivona charakteryzują się stylowym wyglądem, utrzymanym w neutralnej kolorystyce szarości, bieli oraz czerni. W ten sposób świetnie wpasują się zarówno do restauracji oraz biur, jak i do kuchni naszych mieszkań. I choć posiadają wiele funkcji, są to urządzenia stosunkowo proste w eksploatacji, z którym nie powinna mieć problemów żadna osoba.

Ekspresy do kawy Nivona – wbudowany młynek i spieniacz do mleka

Ekspresy marki Nivona posiadają wiele praktycznych funkcji. Część z nich, np. modele NICR 769 i NICR 779 można połączyć z Bluetooth i tym samym sterować nimi z poziomu tabletu. Za sprawą opcji Easy-Spumatore (obecnej m.in w ekspresie NICR 680) w mgnieniu oka wytworzymy delikatną piankę do latte macchiato. Funkcja “Moja kawa” pozwala natomiast na zapisanie preferowanych ustawień przyrządzania napojów. Ekspresy do kawy Nivona posiadają też zintegrowany młynek do kawy, a System Aroma Balance pomoże uwolnić ze zmielonych ziaren ich intensywny smak. Co istotne, urządzenia marki Nivona można bez trudu wyczyścić.