Gotowanie dla najmłodszych – warsztaty kulinarne dla dzieci

5 czerwca 2021

Oferta warsztatów kulinarnych dla dzieci w rozsądnej cenie. Przekonaj się co dla Was przygotowaliśmy.

Dzieci kochają asystować nam w gotowaniu – dekorować ciastka bądź podawać i wybierać składniki. Chciałabyś rozwinąć zapał kulinarny swojej pociechy? Zapisz je na warsztaty kulinarne dla dzieci. Od nas dowiesz się, czego dotyczą takie zajęcia.

Kurs gotowania dla dzieci kształtuje pomysłowość młodych kucharzy

Warsztaty kulinarne dla dzieci są skierowane do maluchów w wieku od sześciu do dziesięciu lat. W trakcie kursu dzieci nie tylko zdobywają pożyteczne umiejętności, ale też rozwijają swoją pomysłowość i uczą się niezależności. A równocześnie wspaniale się bawią. Dobieranie oraz mieszanie ingredientów, komponowanie niecodziennych smaków oraz opanowywanie nieskomplikowanych przepisów – to wszystko sprawia, iż dzieci chętnie gotują i są bardziej świadome w kuchni. Dzieci poznają dodatkowo zasady, jakich należy przestrzegać w kuchni, co w wysokim stopniu podnosi ich bezpieczeństwo w trakcie gotowania. W warsztatach biorą udział również rodzice, jest to tym samym wspaniała sposobność do spędzenia kilku godzin wspólnie z potomkiem. Opiekunowie mogą przypatrywać się kulinarnym wysiłkom swoich dzieci, a następnie degustować to, co przygotowały.

Jak prowadzony jest kurs gotowania dla dzieci?

Spotkania organizowane są w Krakowie i trwają 3 godziny zegarowe. Podczas kursu uczestnicy przygotowują danie główne i deser. Młodzi uczniowie sztuki gotowania mogą wybrać specjały kuchni włoskiej – podjąć się pieczenia ozdobionej świeżymi składnikami, pachnącej tradycyjnej pizzy, albo przygotować apetyczny makaron na słodko lub słono. W trakcie kursu dzieci przygotowują również pyszny deser – mus z kruchym ciastem i lodami truskawkowymi. Nauka poprzez udział w zabawie to znakomita metoda na spożytkowanie wolnego czasu, a własnoręczne szykowanie ukochanych posiłków daje dzieciakom dużo satysfakcji. Nawet bardzo niepokorny maluch będzie z zaangażowaniem przykładać się do ozdabiania tortu bądź pieczenia idealnej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci są prowadzone przez profesjonalnego szefa kuchni, który ma wieloletnią praktykę oraz wspaniałe nastawienie do maluchów.

Kontakt z firmą:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]