Poznaj dobrą kuchnię od podstaw – kurs kulinarny

8 maja 2021

Pełna oferta kursu kulinarnego znajduje się na tej stronie.

Uczestnictwo w warsztacie kulinarnym to droga do zdobycia przydatnych umiejętności – przyswojenie sobie tajników różnych przepisów i odpowiednich praktyk produkcyjnych lub po prostu powtórzenie podstaw gotowania. Do kogo kierowana jest oferta? Dlaczego warto skorzystać z warsztatu kulinarnego?

Warsztaty kulinarne – dla pasjonatów i wykwalifikowanych szefów kuchni

Kunsztu w gotowaniu nie osiąga się w krótkim czasie – prawdziwy mistrz potrzebuje lat, żeby poznać zawiłe przepisy i poszerzać swoje kwalifikacje. Jeśli marzysz, by naśladować najlepszych, zapisz się na kursy kulinarne i skorzystaj z doświadczenia wykwalifikowanych kucharzy, którzy poznali tajniki technik gotowania, a teraz dzielą się nimi z nowymi kursantami. Propozycja adresowana jest do różnych grup odbiorców – zarówno do pasjonatów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z kuchnią, jak i do tych, którzy chcą podnieść posiadane już kompetencje. Warsztaty kulinarne dostarczają sporą różnorodność tematyczną – można partycypować w zajęciach z kuchni włoskiej, uczyć się przygotowywać apetyczne steki wołowe, doskonalić receptury deserów, tortów i innych słodkich produktów, jak również poznać przepisy wegetariańskie.

Pogłębiaj swoje umiejętności kulinarne!

W jaki sposób prowadzony jest warsztat? Warsztaty kulinarne zostały podzielone na dwie części – szkolenie praktyczne oraz teoretyczne. Panel teoretyczny służy objaśnieniu podstawowych czynności, natomiast etap praktyczny jest w całości dedykowany opanowaniu przygotowania konkretnych dań. Kursanci wszystkie dania przyrządzają osobiście, uczą się także sztuki prezentacji potraw na talerzu, a wszystko nadzorują zawodowcy. Chcesz pozyskać nowe umiejętności kulinarne i serwować swoim znajomym zachwycające potrawy? Jeśli interesują Cię skuteczne kursy kulinarne prowadzone z naciskiem na praktykę, korzystaj z warsztatów oferowanych przez wykwalifikowanych kucharzy, którzy posiadają wieloletnią praktykę zawodową.

Kontakt z firmą:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]